Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Wdrożeń z zakresu kadr i płac

IT ERP SYSTEMS sp. z o.o.O firmie

IT ERP SYSTEMS sp. z o.o.

Świętego Michała 100

Poznań

IT ERP Systems sp. z o.o. to zespół doświadczonych osób, które od kilkunastu lat zajmują się wdrażaniem, doradztwem w zakresie oprogramowania które wspiera firmy w procesie operacyjnym i zarządczym. Swoją ofertę kierujemy do firm handlowych, usługowych, produkcyjnych. Gwarantujemy zaplecze merytoryczne i techniczne w zakresie wdrażanego systemu enova365 co w połączeniu z najwyższą jakością obsługi daje klientom know-how z którego jesteśmy dumni.

Kluczowe obowiązki:

  • udział w projektach wdrożeniowych systemu enova365
  • analiza procesów biznesowych i projektowanie rozwiązań dla  klienta
  • konfigurowanie funkcjonalności systemu / modyfikacja pod kątem potrzeb klienta
  • udział w tworzeniu dokumentacji wdrożeniowej
  • wsparcie klientów w bieżącej pracy z programami
  • prowadzenie szkoleń dla klientów
  • techniczne wsparcie sprzedaży

Wymagania:

  • gotowość do nauki i rozwoju w powyższych dziedzinach oraz procesach biznesowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność obsługi MS Office
  • komunikatywność, umiejętność nawiązania relacji z klientem
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane:

  • znajomość procesów finansowo-księgowych lub kadrowo płacowych
  • doświadczenie w zakresie instalacji i konfiguracji systemu enova365

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny
  • umowę B2B, docelowo na czas nieokreślony
  • pakiet sportowy (Multisport)

Ogłoszenie archiwalne