Oferta pracy

SPECJALISTA DS. WDROŻENIA PRODUKTU (E-BIKE)

ENGINEO Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie list materiałowych produktu (BOM) z użyciem MS Excel

  • Współtworzenie koncepcji systemów napędowych dla rowerów elektrycznych;

  • Dobór podzespołów i komponentów systemów E-bike, ścisła współpraca z Działem Zakupów;

  • Współpraca z Product Managerem E-bike w obszarze weryfikacji i testowania nowo pozyskanych komponentów E-bike oraz całych systemów;

  • Definiowanie specyfikacji i wymagań dla procesu produkcyjnego;

  • Realizowanie założeń i inicjowanie zmian przy rozwoju produktów;

  • Analizy rynku, trendów;

  • Koordynacja i nadzór nad montażem wzorów.

  • Nadzór nad wdrożeniem nowych produktów;

Podział czasu pracy
60%

Przasnysz

40%

Warszawa

Nasze wymagania

  • Znajomości excela na poziomie zaawansowanym;

  • Wiedza z zakresu budowy i serwisu rowerów, szczególnie elektrycznych;

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Znajomość programu SAP.

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu procesu produkcji rowerów;

  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych itp;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie ENGINEO Sp. z o.o.

  • Adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku

  • Wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania

  • Pracę w zaangażowanym, zróżnicowanym zespole, w przyjaznej atmosferze

  • Możliwość realizacji sportowych pasji

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

Firma Engineo została powołana do życia w lipcu 2011 roku.

Naszą główną działalnością jest kompleksowe zarządzanie rozwojem nowego produktu dla branży rowerowej. Zajmujemy się zarówno generowaniem pomysłów, jak i opracowywaniem dokumentacji konstrukcyjnej, a także wdrażaniem technologii produktu do produkcji seryjnej.

Chcąc oferować tak kompletny wachlarz usług zatrudniamy wielu wybitnych specjalistów. W skład trzydziestoosobowego zespołu wchodzą wysoko wykwalifikowani konstruktorzy, technolodzy oraz projektanci wzornictwa przemysłowego. Dodatkowo dysponujemy własnym laboratorium wyposażonym w specjalistyczne urządzenia pozwalające na weryfikację aktualnie projektowanych rozwiązań. W swoim dorobku posiadamy szereg innowacyjnych rozwiązań, nagradzanych na targach branżowych, oraz w konkursach organizowanych przez specjalistyczną prasę.

Od lat przyświeca nam dewiza, że dobrze zaprojektowany produkt nie może być tylko estetyczny, lub tylko funkcjonalny, lub tylko ekonomiczny. Dobrym jest tylko taki, który w sobie zawiera wszystkie te elementy.

Przewiń do profilu firmy