Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. wdrożenia systemu ERP - Specjalista ds. IT

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej
    o ogólnoświatowym zasięgu działalności, poszukujmy Kandydata na stanowisko:

    Miasto: Bielsko-Biała
    Region: śląskie
    SDW/07/DPM

    Obowiązki:

    • Udział w pracach wdrożeniowych systemu ERP w firmie
    • Analiza wymagań biznesowych i technicznych w zakresie oprogramowania
    • Instalacja, testowanie i konfiguracja systemów informatycznych
    • Wsparcie techniczne i merytoryczne dla pracowników firmy
    • Sporządzanie analiz, raportów
    • Bieżący nadzór nad funkcjonowaniem systemów IT w firmie

    Wymagania:

    • Wykształcenie kierunkowe
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Doświadczenie w pracy z systemem Comarch Optima XL
    • Biegła znajomość MS Excel
    • Ogólna znajomość zintegrowanych systemów informatycznych i/lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne dyspozycyjność
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Microsoft SQL Server, znajomość T-SQL

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w nowoczesnej firmie w oparciu o umowę o pracę
    • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawy, zróżnicowany zakres zadań
    • Możliwość poszerzania swojej wiedzy oraz rozwoju zawodowego

    Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie CV, za pośrednictwem przycisku

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

    Sun Sun
    Oferty zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „Aplikuj” poniżej oraz dokonując szybkiej rejestracji w systemie DPM. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069