Oferta pracy

Specjalista ds. wdrożenia systemu SAP HCM (moduł płacowy)

PKP Energetyka S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SAP HCM

Twój zakres obowiązków

  • udział w projekcie wdrożenia systemu SAP HCM i FIORI w roli użytkownika kluczowego,

  • opracowywanie założeń wdrożeniowych zgodnie z wymaganiami biznesowymi,

  • tworzenie dokumentacji procesów biznesowych,

  • opracowywanie dokumentacji projektowej i instrukcji systemu SAP HCM i FIORI,

  • opracowywanie (tworzenie, nadzór, aktualizacja) procedur i instrukcji pracy

  • opracowywanie i weryfikacja jakościowa danych do migracji,

  • organizacja testów w tym przygotowywanie danych testowych i przypadków testowych, udział w testach,

  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych, instrukcji stanowiskowych i transfer wiedzy,

  • prowadzenie szkoleń,

  • wsparcie zespołu po wdrożeniu systemu w roli użytkownika kluczowego systemu, udzielającego wskazówek i pomocy użytkownikom końcowym systemu,

  • w oparciu o model danych systemu tworzenie wytycznych dla nowych ról i uprawnień w systemie,

  • udział w procesie autoryzacji uprawnień i dostępów do systemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne i prawo pracy),

  • Doświadczenie w roli KeyUser w projekcie wdrożeniowym SAP HCM,

  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. płac

  • Bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy (w tym mile widziane prawo podatkowe i ubezpieczeń społecznych)

  • Znajomość systemu SAP HCM, SAP Portal, SAP Fiori

  • Bardzo dobrą znajomość programu Excel (tabele przestawne, PowerQuery, proste makra, praca na dużych zbiorach danych z różnych źródeł),

  • Doświadczenie w projektach usprawniających procesy HR poprzez digitalizację i automatyzację

  • Umiejętność ustalania priorytetów

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Umiejętności komunikacyjne z umiejętnościami negocjacyjnym

  • Umiejętność przełożenia procesów biznesowych na wymagania techniczne

  • Pozytywne nastawienie i motywacja do pracy

  • Otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów personalnych

  • Samodzielność, dokładność, rzetelność

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dzień wolny 25 listopada z okazji Święta Kolejarza

  • umowa o pracę - opłacane składki chorobowe i emerytalne

  • zniżki na podróże koleją

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Spotkanie

3

Złożenie oferty

PKP Energetyka S.A.

Grupa Kapitałowa PKP Energetyka to MOCny i zgrany zespół ludzi, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług.

Posiadamy własną sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju

Utrzymujemy i budujemy sieć trakcyjną

Jesteśmy liderem w sprzedaży energii trakcyjnej dla przewoźników kolejowych

Przewiń do profilu firmy

Forma zatrudnienia

  • umowa o pracę na okres 2 lat