Specjalista ds. Wentylacji i HVAC

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.04.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 23.05.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dynamicznie rozwijająca się hurtownia z branży instalacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Łódź
    Zakres obowiązków:
    • Wsparcie dla działu sprzedaży: sporządzanie ofert, kosztorysowanie wentylacji i HVAC
    • dobór urządzeń i samodzielne podejmowanie decyzji w zakresie ich zakupu oraz dostawy
    • Obsługa klientów (telefoniczna, mailowa i na miejscu w biurze)
    • Realizacja zamówień własnych, monitoring, fakturowanie, kontrola należności
    • Współpraca z Oddz. w Warszawie oraz z innymi działami w Oddz. Łódź
    • Wykonywanie poleceń służbowych
    Wymagania:
    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość branży wentylacji, klimatyzacji
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży instalacji sanitarnych
    • Znajomość pakietu Office, a w szczególności Excell
    • Mile widziana znajomość programu Symfonia
    • Cenimy cechy osobowości: b. dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność, kreatywność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Motywujący system wynagradzania uzależniony od wyników pracy
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Stabilność zatrudnienia
    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli – warunek konieczny (RODO):
    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub inny sposób wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne do IZOLA Sp. z o.o. Sp. K. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się przetwarzanie i przechowywanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w ogłoszeniu rekrutacyjnych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeśli chcesz, aby po zakończeniu rekrutacji usunąć Twoje dane z naszej bazy danych – wyślij mail o cofnięciu takiej zgody na adres: [email protected]żam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).