Oferta pracy

Specjalista ds. Weryfikacji Dokumentacji

VEOLIA ENERGIA WARSZAWAO firmie

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA

Puławska 2

Warszawa

poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WERYFIKACJI DOKUMENTACJINumer ref.: 2021/14/z

ZADANIA:

  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentacji branży sanitarnej, w tym węzłów cieplnych, sieci ciepłowniczych i innych elementów systemu ciepłowniczego pod względem projektowym i eksploatacyjnym
  • Weryfikacja i uzgadnianie dokumentacji skrzyżowań infrastruktury podziemnej
  • Uczestniczenie z ramienia Veolia Energia Warszawa S.A. w naradach koordynacyjnych sieci uzbrojenia terenu organizowanych przez Starostę
  • Opracowywanie i aktualizacja wytycznych projektowania i eksploatacji Veolia
  • Konsultacje z Projektantami (doradztwo techniczne, uzgodnienia przedprojektowe, konsultacje na etapie weryfikacji dokumentacji)
  • Uzgadnianie założeń do projektowania, opiniowanie rozwiązań, współpraca z innymi jednostkami Veolia

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria środowiska, instalacje budowlane, energetyka cieplna)
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeńcieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • 5 lat doświadczenia w projektowaniu węzłów cieplnych i sieci ciepłowniczych
  • Wiedza techniczna z obszaru pracy węzłów i sieci ciepłowniczych
  • Znajomość Prawa Budowlanego i Prawa Energetycznego i aktów wykonawczych do nich
  • Umiejętność pracy w trybie projektowym, zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu, innowacyjność
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Bezkonfliktowość, asertywność, umiejętność współpracy z Klientami
  • Dobra znajomość pakietu MsOffice, Google Workspace, AutoCAD

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie z branży energetycznej
  • Szkolenia podwyższające kwalifikacje i zapewniające ciągły rozwój zawodowy
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pracowniczych, w tym ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy