Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Weryfikacji i Windykacji Klientów

ROYAL IMPERO sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Royal Impero sp. z o.o. to silny partner i pewny kontrahent w biznesie, doświadczony gracz w międzynarodowym środowisku TSL. Lata pracy w transporcie i spedycji pozwoliły stworzyć fundamenty, na których tworzymy  biznes. Chcemy wyznaczać nową jakość w branży TSL oraz realizować nowe pomysły na jeszcze efektywniejszy i bardziej ekonomiczny transport.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad limitem kredytowym, współpraca z Działem Operacyjnym w zakresie minimalizowania ryzyka
  • Bieżąca windykacja należności  - mailowa, telefoniczna oraz pisemna
  • Regularny przegląd i raportowanie poziomu należności dla wszystkich Partnerów Biznesowych
  • Dbałość o dokumentację – umowy, wezwania, wnioski do rejestrów dłużników i giełd długów, pozwy, zlecenia windykacyjne i wnioski do egzekucji komorniczej
  • Przygotowywanie raportów finansowych oraz zestawień analitycznych
  • Współpraca w tworzeniu, wdrażaniu i egzekucji procedur związanych z obsługą, zabezpieczaniem, monitorowaniem i ściąganiem należności
  • Wdrażanie usprawnień codziennej pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu rozliczeń handlowych i windykacji wobec szerokiej grupy kontrahentów
  • Doświadczenie w prowadzeniu monitorowania terminowości spłat od klientów, prowadzeniu upomnień i inicjowaniu windykacji w ramach sformalizowanego procesu
  • Umiejętność analitycznego i samodzielnego myślenia
  • Znajomość zagadnień z zakresu windykacji, a także prawnych i formalnych aspektów zawierania umów handlowych
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel oraz innych aplikacji pakietu MS Office
  • Wysoki poziom kultury osobistej i komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Obowiązkowość, dokładność, rzetelność i samodyscyplina

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań w naszym zespole
  • Możliwość stałego rozwoju i jasna ścieżka kariery
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Kartę Multisport
  • Pracę w biurze w doskonałej lokalizacji przy stacji metra Rondo ONZ

Ogłoszenie archiwalne