Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Weryfikacji Kredytowej

AS INBANK S.A.-ODDZIAŁ W POLSCE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Za co będziesz odpowiedzialny:

  • analiza wniosków kredytowych klientów indywidualnych, w szczególności w zakresie produktów samochodowych i ratalnych,

  • ocena poprawności dokumentów kredytowych,

  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji,

  • weryfikacja telefoniczna wniosków o udzielenie kredytu,

  • przygotowywanie rekomendacji na potrzeby podjęcia decyzji przez szczeble wyższe;

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse),

  • minimum 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, znajomości produktów i usług bankowych,

  • doświadczenia w prowadzeniu rozmów z klientami,

  • dobrej znajomości pakietu MS Office,

  • zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • skrupulatności, dobrej organizacji pracy,

  • umiejętności pracy pod presją czasu,

  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,

  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym;

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w dynamicznym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy

O nas

W Inbank specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań płatniczych i ratalnych, dzięki którym każdego dnia wspieramy ponad 4 tysiące klientów biznesowych w osiąganiu wzrostów sprzedaży. Działalność rozpoczęliśmy w 2010 r. jako fintech, a od 2015 r. posiadamy licencję bankową. Obecnie Inbank plasuje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się banków w Europie. Nasz zespół 250 ambitnych profesjonalistów pracuje w 7 biurach na 4 rynkach: w Polsce, Estonii, na Litwie i Łotwie.