Oferta pracy

Specjalista ds. Weryfikacji Kredytowej

Citi Handlowy

Piotrkowska 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikowanie dokumentacji Klientów pod kątem spełnienia wymogów formalnych ustanowienia zabezpieczeń dla kredytów hipotecznych.

  • Posprzedażowy monitoring bazy Klientów.

  • Sporządzanie korespondencji przypominającej/upominającej o niedopełnieniu formalności związanych z zabezpieczeniami kredytu hipotecznego.

  • Administrowanie dokumentacją kredytową.

  • Przygotowywanie raportów dla kredytów hipotecznych.

  • Proponowanie zmian w procesach monitoringowych w celu usprawnienia działania/optymalizacji kosztów.

  • Realizacja strategii Banku dotyczącej właściwej orientacji na Klienta i wysokiej jakości obsługi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie z zakresu tematyki kredytów hipotecznych i/lub polis ubezpieczeniowych.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym.

  • Wykształcenie średnie lub wyższe.

  • Dobra organizacja pracy.

  • Systematyczność, skrupulatność, dbałość o szczegóły.

  • Łatwość rozwiązywania problemów.

  • Łatwość komunikacji i umiejętności pracy w grupie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę i pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, dofinansowanie udziału w wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych. Listę wszystkich benefitów znajdziesz na naszej stronie: www.karierawciti.pl w zakładce Benefity dla Ciebie oraz Benefity dla Twoich bliskich).

  • Dostęp do platformy e-learningowej (Degreed) i platformy do nauki języka angielskiego.

  • Pracę w prestiżowej organizacji o globalnym zasięgu.

  • Przyjazną, pełną wsparcia atmosferę i życzliwy zespół.

  • Elastyczne warunki pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne