Specjalista ds. weryfikacji

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.03.2019
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 31.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Tpay.com, wcześniej funkcjonujący pod nazwą Transferuj.pl, jest marką spółki Krajowy Integrator Płatności S.A., której podstawowym celem jest tworzenie i udostępnianie nowoczesnych technologii, ułatwiających dokonywanie płatności za produkty i usługi zakupione w internecie oraz zapewniających szybkość i bezpieczeństwo transakcji.
    Płatności w Tpay.com to najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony uznanymi certyfikatami.
    Spółka KIP S.A. działa w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego.
    Firma reprezentuje w 100% polski kapitał i zajmuje się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań płatniczych.

    W związku z dynamicznym rozwojem Spółka zatrudni osobę na stanowisku:

    Miejsce pracy: Poznań

    Jeżeli:

    • Potrafisz szybko, precyzyjnie i w sposób zrozumiały przekazywać informacje.
    • Nie boisz się wyzwań i zmian oraz jesteś osobą asertywną.
    • Lubisz pracować z przepisami prawa, umiesz poruszać się po ISAP, Lexie - dodatkowy atut.
    • Szybko przyswajasz wiedzę.
    • Potrafisz pracować w zespole.
    • Posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego.
    • Jesteś osobą skrupulatną i dokładną.

    Szukamy właśnie Ciebie!

    Twoje obowiązki:

    • Identyfikacja i weryfikacja zarejestrowanych Klientów (KYC).
    • Obsługa zgłoszeń mailowych i telefonicznych Działu Weryfikacji.
    • Analiza i określanie ryzyka (AML/ Compilance).
    • Bieżący monitoring stosunków gospodarczych Klientów.

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie działającej na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego.
    • Ciekawą i inspirującą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dynamicznie rozwijającej się branży sektora finansowego.
    • Siedzibę firmy i tym samym pracę w samym centrum Poznania.
    • Pracę od poniedziałku do piątku.
    • Możliwość szybkiego rozwoju w strukturach Spółki.
    • Prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z karty MultiSport oraz lekcje języka angielskiego.

    Zapraszamy do zespołu i czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Aby Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do dalszego
    procesu kliknij w przycisk aplikowania i wypełnij formularz.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Krajowy Integrator Płatności S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Św. Marcin 73. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.