Oferta pracy

Specjalista ds. weryfikacji umów

Naster

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentacji sprzedażowej dla przedstawicieli handlowych i jej późniejsza weryfikacja,

  • Wspólna konsultacja w zakresie rozwiązywania problematycznych kwestii dotyczących umów i Klientów,

  • Kontakt z przedstawicielami i pomoc w bieżącej pracy,

  • Praca w wewnętrznym systemie firmy,

  • Sporządzanie wewnętrznych raportów,

  • Archiwizacja dokumentacji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie lub wyższe,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • Komunikatywność, wysokie zdolności interpersonalne oraz organizacyjne,

  • Doświadczenie w przygotowywaniu raportów i zestawień,

  • Inicjatywa własna, otwartość na zmiany, wytrwałość, zdolność do pracy zespołowej,

  • Dokładność, sumienność, dbałość o szczegóły,

  • Dyspozycyjność.

To oferujemy

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku,

  • Atrakcyjne formy wynagrodzeń oraz systemy prowizyjne,

  • Biurowe warunki pracy w kameralnym zespole,

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00 w biurze Naster, z możliwością pracy zdalnej np. z domu.

  • Pakiet szkoleń wdrażających do pracy oraz cyklicznych podnoszących kwalifikacje.

Naster

Firma Naster na rynku sprzedaży bezpośredniej działa z sukcesami od roku 2001r. Wieloletnie doświadczenie z różnych branż daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku. Od 2010r. prężnie działamy w sektorze energetycznym, dzięki znakomitym wynikom od 2012r. mamy przyjemność posiadania statusu Autoryzowanego przedstawiciela największego producenta energii na rynku w Polsce – PGE. Zbudowaliśmy sieć sprzedaży na terenie prawie całego kraju, dzięki czemu każdy nasz klient ma osobistego opiekuna i obsługę posprzedażową na najwyższym poziomie. Za naszym pośrednictwem już kilkanaście tysięcy firm zmieniło sprzedawcę.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje cv! Skontaktuj się poprzez przycisk "Aplikuj" z dopiskiem : „Specjalista ds. weryfikacji umów”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.