Specjalista ds. Weryfikacji Warunków Wypłaty Kredytu Hipotecznego w Wydziale Operacji Detalicznych

Bank Millennium S.A.O firmie

Bank Millennium S.A.

Stanisława Żaryna 2A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i ocena merytoryczna dokumentacji kredytowej pod kątem spełnienia warunków uruchomienia kredytu lub warunków dodatkowych

  • Zakładanie rachunków kredytowych, uruchamianie kredytów oraz rejestracja zabezpieczeń w systemach Banku

  • Weryfikacja dodatkowej dokumentacji kredytowej - polis ubezpieczeniowych, aktów notarialnych, odpisów księgi wieczystej, zaświadczeń bankowych

  • Współpraca z innymi jednostkami Banku zaangażowanych w procesie kredytowym w zakresie procesowania wniosków i umów kredytowych, weryfikacji warunków oraz oceny postępów inwestycji

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych

  • Doświadczenie w pracy z dokumentacją kredytową

  • Samodzielność i dokładność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym w godz. 8:00 – 18:00)

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem w pracy w oddziale bankowym, w back office banku lub działach operacyjnych innych instytucji finansowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Jasny system premiowy

  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji i podnoszenia kwalifikacji

  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy

  • Możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • punkt obsługi lekarskiej w centrali

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Przewiń do profilu firmy