Oferta pracy

Specjalista ds. weryfikacji wniosków pożyczkowych

Janvest SAO firmie

Janvest SA

Kosynierów Kościuszkowskich 13

Toruń

Spółka udziela pożyczek pozabankowych podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Na rynku istnieje od 2001 r.

Opis stanowiska:

  1. Weryfikacja wniosków pożyczkowych (ocena stanu prawnego nieruchomości i zdolności kredytowej wnioskodawcy)
  2. Współpraca z pośrednikami finansowymi
  3. Wycena nieruchomości
  4. Sporządzanie decyzji pożyczkowych
  5. Przygotowanie dokumentacji do zawarcia umowy pożyczki
  6. Prace sekretariatu
  7. Bezpośredni kontakt z klientem.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe- ADMINISTRACJA, EKONOMIA, WYCENA NIERUCHOMOŚCI i pokrewne
  2. Umiejętność czytania ze zrozumieniem pism urzędowych
  3. Prawo jazdy kat. B- CZYNNE
  4. Umiejętność stworzenia własnego warsztatu pracy
  5. Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  6. Komunikatywność i otwartość
  7. Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

Oferujemy pracę o dynamicznym i wieloaspektowym charakterze, dającą możliwości wszechstronnego rozwoju - w szczególności w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, finansów, organizacji pracy i kontaktów interpersonalnych.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie w firmie o silnej pozycji rynkowej, miłą atmosferę pracy, pakiet socjalny (karnety na siłownię i fitness, lekcje j. angielskiego, paczki świąteczne dla pracowników)

Umowa o pracę na czas określony - 3 miesiące, a następnie na stałe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy