Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. weryfikacji zgłoszeń i redagowania treści

Siepomaga.plO firmie

Siepomaga.pl

plac Andersa 3

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie rozmów weryfikacyjnych z podopiecznymi
  • weryfikacja i analiza zgłoszeń oraz dokumentacji
  • opracowywanie i redagowanie zbiórek na stronę internetową
  • podstawowa obróbka zdjęć i materiałów graficznych
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z podopiecznymi/instytucjami

Nasze wymagania

  • przynajmniej rok doświadczenia na stanowisku o zbliżonym zakresie obowiązków
  • lekkie pióro, umiejętność tworzenia angażujących tekstów
  • bardzo dobra znajomość zasad pisowni języka polskiego
  • dokładność i skrupulatność w weryfikacji dokumentów oraz zgłoszeń
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • myśl o rozmowie telefonicznej nie sprawia, że zaczynają Ci się pocić ręce :)
  • potrafisz nawiązywać relacje z ludźmi i aktywnie słuchać
  • chętnie znajdujesz kreatywne rozwiązania i wychodzisz z inicjatywą ich wdrożenia
  • asertywnie i w sposób kulturalny potrafisz przedstawiać swoje zdanie
  • jesteś samodzielny, ale równie dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • chęć niesienia pomocy zawsze była czymś, co Cię wyróżnia!

To oferujemy

  • super atmosfera, w zgranym zespole, to nie tylko pusty slogan. Przychodzimy do pracy, ponieważ chcemy i sprawia nam satysfakcję.
  • wynagrodzenie dopasowane do Twoich oczekiwań i umiejętności
  • świetnie wyposażone, nowoczesne biuro w Andersia Tower z widokiem na piękną panoramę Poznania
  • profesjonalny sprzęt do pracy (MacBook 13”, profesjonalny monitor Dell 27” z matrycą IPS oraz niezbędne akcesoria)
  • możliwość pracy i nauki od najlepszych w swoim fachu. U nas rozwiniesz skrzydła i zyskasz bezcenne doświadczenie
  • czas na odpoczynek, na B2B również masz 26 dni płatnego wolnego
  • spotkania i wyjazdy integracyjne, na których poczujesz pełen chill
  • opieka medyczna oraz pakiet sportowy - dbamy o zdrowie i samopoczucie naszego zespołu wykorzystując wszelkie możliwe sposoby :)
  • elastyczne godziny pracy specjalnie dla nocnych marków i rannych ptaszków
  • pasjonaci piłki nożnej będą mieli możliwość dołączenia do naszej drużyny piłkarskiej, a biegacze do naszego teamu :)
  • kawa i herbata jak z najlepszej kawiarni, owoce, przekąski w naszej świetnie wyposażonej kuchni, a to wszystko przy dźwiękach klimatycznej muzyki
  • i wiele innych dodatków, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. W końcu robimy wyjątkowe rzeczy :)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne

Siepomaga.pl to największy w Polsce portal zbiórek charytatywnych. Od ponad 12 lat pomagamy w walce o zdrowie i życie, będąc tym samym największym w Polsce portalem crowdfundingowym - zebraliśmy już razem ponad miliard złotych! Współpracujemy także z kilkuset organizacjami pozarządowymi i propagujemy wykorzystywanie nowoczesnych technologii w prowadzeniu działalności organizacji pożytku publicznego.

Etapy rekrutacji:

  • Analiza CV - szanujemy Twój czas i doceniamy zainteresowanie naszymi ofertami pracy. Jeśli wyślesz nam swoje CV gwarantujemy, że otrzymasz informację zwrotną o statusie Twojej aplikacji!
  • Kontakt - Twoje doświadczenie, umiejętności zwróciły naszą uwagę i chcielibyśmy dowiedzieć się o Tobie więcej. Na tym etapie możemy poprosić Cię o wykonanie zadania domowego lub zaprosić na rozmowę.
  • Spotkanie lub wideorozmowa - chcielibyśmy Cię poznać bliżej, opowiedzieć o tym jak się u nas pracuje oraz jakie zadania na Ciebie czekają.
  • Złożenie oferty pracy - z kimś takim jak Ty chcemy współpracować. Będzie nam bardzo miło jeśli do nas dołączysz!

Specjalista ds. weryfikacji zgłoszeń i redagowania treści, plac Andersa 3, Stare Miasto, Poznań