Oferta pracy

Specjalista ds. Weterynaryjnych

SOKOŁÓW S.A.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z producentami prosiąt i tuczników współpracującymi w ramach zawartych umów

  • konsultacje pod względem zdrowotnym zwierząt w prowadzonych tuczach

  • analiza i raportowanie wyników produkcyjnych z prowadzonych tuczy trzody

  • prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z realizowanymi zadaniami

  • współpraca z lekarzami weterynarii w prowadzonych tuczach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - weterynaria, technik weterynarii, zootechnika

  • komunikatywność

  • mile widziane doświadczenie w pracy z producentami trzody chlewnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • znajomość branży mięsnej

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętności negocjacyjne oraz chęć do pracy

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność - gotowość do częstych wyjazdów i pracy w terenie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego, a także udział w realizacji ciekawych projektów

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • świadczenia świąteczne

Komórka organizacyjna: BZS- dział dobrostanu zwierząt i CSR

Miejsce pracy: Praca w terenie – teren całego kraju