Oferta pracy

Specjalista ds. wewnętrznego IT

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.O firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Grzybowska 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Operator Chmury Krajowej Sp. z o.o.

Grzybowska 62

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TCP/IP,

  • G Suite

  • ITSM

  • Hardware

Mile widziane

  • vmware

System operacyjny

O projekcie

Jeśli zdecydujesz się do nas dołączyć, będziesz pomocną dłonią i wsparciem w obszarze IT dla członków zespołu Chmury Krajowej.

Twój zakres obowiązków

  • Świadczenie pomocy technicznej dla pracowników Chmury Krajowej w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów związanych z działaniem sprzętu komputerowego, systemów i aplikacji funkcjonujących w naszej firmie

  • Instalowanie, konfigurowanie nowego sprzętu dla pracowników

  • Uczestnictwo w pracach mających na celu udoskonalenie istniejących systemów

Nasze wymagania

  • Możesz, ale nie musisz mieć dużego doświadczenia w rozwiązywaniu problemów informatycznych

  • Wykształcenie o profilu informatycznym będzie Twoim dużym atutem, ale jeśli jesteś w trakcie studiów, to również zapraszamy :-)

  • Jesteś dostępny przynajmniej 4 dni w tygodniu

  • Posiadasz dobre zdolności komunikacyjne

  • Wiedz, że bardzo cenimy chęć nauki oraz proaktywne podejście do pracy

  • Ostatnie, choć niemniej ważne: wyrozumiałość dla zmieniających się priorytetów

  • Doświadczenie w pracy ze sprzętem Apple

  • Znajomość narzędzi G Suite

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w obszarach IT

  • Możliwość rozwoju zawodowego pracując na najnowszym sprzęcie wśród specjalistów w swoich dziedzinach

  • Wsparcie merytoryczne oraz możliwość rozwoju przy urozmaiconym zakresie realizowanych zadań

  • Szeroki pakiet szkoleń

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę oraz atrakcyjne warunki finansowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym biurze z baristą, przekąskami i owocami

  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe

Operator Chmury Krajowej - partner strategiczny Google i Microsoft wspierający firmy w przenoszeniu swoich usług do chmur publicznych (Platforma Chmury Krajowej, Google Cloud, Microsoft Azure, Amazon Web Services). Ponadto pomagamy naszym klientom zmieniać procesy rozwoju własnych usług oraz znacząco skrócić czas potrzebny do ich stworzenia, uruchomienia i wprowadzenia zmian.

Główne obszary naszej pracy to: Cloud Native, Data & AI, Software Development i Cloud Onboarding. Specjalizujemy się w edukacji i wdrażaniu technik rozwoju oprogramowania na dużą skalę, opartych o automatyzację i ciągły monitoring.

W naszym zespole będziesz miał(-a) możliwość współpracy z najlepszymi ekspertami, potwierdzenia swoich umiejętności zdobytymi certyfikatami oraz udziału w projektach open-source.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy