Oferta pracy

Specjalista ds. wideoweryfikacji z językiem niemieckim

CSP Customer Services Polska

  • Plac Brama Portowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Nasz klient jako pierwszy na świecie wprowadził usługę wideoweryfikacji tożsamości. Dzięki niej klienci nie wychodząc z domu mogą załatwiać sprawy w bankach, urzędach i wszędzie tam, gdzie musieliby pojawić się osobiście z dowodem tożsamości.

Dobrze znasz język niemiecki, lubisz pracę z ludźmi, a zwracanie uwagi na szczegóły masz we krwi?

To świetnie! Mamy stanowisko pracy w sam raz dla Ciebie!

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- Wcielisz się w rolę pracownika jednej z niemieckich instytucji zaufania publicznego ;)

- W czasie wideorozmowy z klientem będziesz potwierdzać jego tożsamość przeprowadzając go przez kolejne kroki weryfikacji.

- Zgromadzone informacje zapiszesz w naszym systemie.

Nasze wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

- Dobrze znasz język niemiecki (na poziomie nie niższym niż B2) i nie masz oporu, by używać go w spontanicznej rozmowie.

- Dobrze odnajdujesz się w kontaktach z innymi ludźmi, a formy grzecznościowe masz w małym paluszku :)

- Odpowiedzialnie obchodzisz się z danymi osobowymi.

- Dokładność i spostrzegawczość to Twoje drugie imię :)

- Codzienna obsługa komputera nie jest dla Ciebe wyzwaniem.

- Chesz pracować w elastycznych godzinach, a praca zmianowa w przedziale czasowym 8.00-22.00, w dniach od poniedziałku do niedzieli nie stanowi dla Ciebie problemu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • elastyczny grafik układany w przedziale czasowym 8.00-22.00 od poniedziałku do niedzieli, który możemy dostosować do Twoich studiów lub innych zajęć zawodowych :)

  • możliwość pracy na cały etat lub na część etatu

  • możliwość pracy w trybie zdalnym (home office) po zakończenia okresu wdrażania

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadniczne oraz możliwość otrzymywania comiesięcznej premii

  • premię roczną oraz nagrody jubileuszowe

  • bogaty pakiet benefitów, w tym aplikację lunchingową

  • nowoczesne biuro w najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina

  • kompleksowe szkolenie projektowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • Dofinansowanie lunchu

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Pracujemy dla naszych klientów w wielu sektorach, takich jak na przykład bankowość, motoryzacja, e-commerce czy energetyka. W związku ze stałym rozwojem projektu realizowanego dla naszego klienta – niemieckiej instytucji z sektora użyteczności publicznej, poszukujemy pracowników do wsparcia zespołu specjalistów ds. obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy