Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. wideoweryfikacji z językiem niemieckim

CSP Customer Services PolskaO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

CSP Customer Services Polska

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Nasz klient jako pierwszy na świecie wprowadził usługę wideoweryfikacji tożsamości. Dzięki niej klienci nie wychodząc z domu mogą załatwiać sprawy w bankach, urzędach i wszędzie tam, gdzie musieliby pojawić się osobiście z dowodem tożsamości.

Dobrze znasz język niemiecki, lubisz pracę z ludźmi, a zwracanie uwagi na szczegóły masz we krwi?

To świetnie! Mamy stanowisko pracy w sam raz dla Ciebie!

Jakie zadania będą na Ciebie czekać?

- Wcielisz się w rolę pracownika jednej z niemieckich instytucji zaufania publicznego ;)

- W czasie wideorozmowy z klientem będziesz potwierdzać jego tożsamość przeprowadzając go przez kolejne kroki weryfikacji.

- Zgromadzone informacje zapiszesz w naszym systemie.

Nasze wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

- Dobrze znasz język niemiecki (na poziomie nie niższym niż B2) i nie masz oporu, by używać go w spontanicznej rozmowie.

- Dobrze odnajdujesz się w kontaktach z innymi ludźmi, a formy grzecznościowe masz w małym paluszku :)

- Odpowiedzialnie obchodzisz się z danymi osobowymi.

- Dokładność i spostrzegawczość to Twoje drugie imię :)

- Codzienna obsługa komputera nie jest dla Ciebe wyzwaniem.

- Chesz pracować w elastycznych godzinach, a praca zmianowa w przedziale czasowym 8.00-22.00, w dniach od poniedziałku do niedzieli nie stanowi dla Ciebie problemu.

To oferujemy

Co oferujemy w zamian?

- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- elastyczny grafik układany w przedziale czasowym 8.00-22.00 od poniedziałku do niedzieli, który możemy dostosować do Twoich studiów lub innych zajęć zawodowych :)

- możliwość pracy na cały etat lub na część etatu

- możliwość pracy w trybie zdalnym (home office) po zakończenia okresu wdrażania

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadniczne oraz możliwość otrzymywania comiesięcznej premii

- premię roczną oraz nagrody jubileuszowe

- bogaty pakiet benefitów, w tym aplikację lunchingową

- nowoczesne biuro w najbardziej reprezentacyjnej części Szczecina

- kompleksowe szkolenie projektowe w dwóch trybach - od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych bądź w trybie popołudniowym/weekendowym, Ty decydujesz :)

- możliwe zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • inicjatywy dobroczynne
  • premię miesięczne i roczne oraz nagrody jubileuszowe

CSP Customer Services Polska Sp. z o.o jest częścią Adecco S.A. oraz spółką-córką Adecco Business Solutions GmbH. Na zlecenie międzynarodowych firm świadczymy kompleksowe usługi z branży Business Process Outsourcing. Pracujemy dla naszych klientów w wielu sektorach, takich jak na przykład bankowość, motoryzacja, e-commerce czy energetyka.​ W związku ze stałym rozwojem projektu realizowanego dla naszego klienta – niemieckiej instytucji z sektora użyteczności publicznej, poszukujemy pracowników do wsparcia zespołu specjalistów ds. obsługi klienta.

Specjalista ds. wideoweryfikacji z językiem niemieckim, Plac Brama Portowa 1, Szczecin