Specjalista ds. Windykacji B2B

Solventoir Sp. z o.o.O firmie

Solventoir Sp. z o.o.

Racławicka 13

Wrocław

SOLVENTOIR Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu od prawie 15 lat zajmuje się windykacją wierzytelności na rzecz klientów biznesowych. Współpracujące z nami kancelarie prawne prowadzą wszechstronną obsługę procesu prawnego egzekwowania tych wierzytelności. Kompleksowość naszych usług zapewnia ich wysoką jakość, a co za tym idzie - skuteczność.

Nie jesteśmy korporacją ! Jeśli cenisz sobie partnerskie relacje z przełożonymi, swobodę działania, możliwość wdrażania własnych pomysłów, a w pracę angażujesz się na 100 %, to zachęcamy do bliższego zapoznania się z profilem naszej działalności i przesłania CV.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

  • prowadzenie negocjacji telefonicznych, korespondencji oraz uzgadnianie harmonogramów spłat dla dłużników biznesowych
  • ustalanie stanu majątkowego i dróg dotarcia do dłużników
  • monitorowanie ustalonych spłat i motywowanie dłużników do ich terminowej realizacji
  • współpraca z działem handlowym, obsługi klienta i księgowością

Czekamy na osoby, które posiadają:

  • min. 3 letnie doświadczenie w branży windykacyjnej - w sektorze windykacji B2B
  • znajomość procesu dochodzenia roszczeń od firm i jego prawnych aspektów
  • samodzielność w działaniu i nastawienie na wynik

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i 2-składnikowe wynagrodzenie w kwotach brutto:
    • 3.600 – 4.000 zł (podstawa w zależności od doświadczenia)
    • od 1.200 zł wzwyż (premia za wyniki i od wypracowanej kwoty przychodu)
  • comiesięczną pulę punktów benefitowych w systemie kafeteryjnym „MyBenefit“ do swobodnego rozdysponowania na kartę Multisport, Luxmed lub dziesiątki innych opcji
  • pracę w nowoczesnym biurowcu przy ul. Zwycięskiej w elastycznych godzinach pomiędzy: 07:30, a 16:30
  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze windykacyjnym i prawnym
  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę pracy
  • otwartość na Twoje pomysły
  • pyszną, aromatyczną kawę :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy