Specjalista ds. windykacji / Cash Collector Specialist

Plenti S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Plenti S.A.

Wilcza 33

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie, monitorowanie i raportowanie stanu zaległych płatności w bieżących zamówieniach

  • Prowadzenie bazy klientów zalegających z płatnościami

  • Przygotowywanie danych niezbędnych do prowadzenia windykacji

  • Wysyłanie monitów i kontakt telefoniczny z klientami zalegającymi z płatnościami

  • Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia i ustalanie warunków spłaty

  • Prowadzenie dokumentacji związanej zarządzaniem procesem windykacji

  • Współpraca z zespołem analitycznym, produktowym oraz technologicznym nad tworzeniem oraz wdrażaniem nowych systemów, narzędzi, funkcjonalności do prowadzenia windykacji, jak również zbierania i przetwarzania danych

  • Współpraca z zespołem Weryfikacji klientów, Customer Success oraz szerszym zespołem w zakresie efektywnej obsługi klienta

  • Koordynowanie działań windykacyjnych i pomoc przy przygotowywaniu pism we współpracy z kancelarią prawną i firmami windykacyjnymi

  • Odpowiedzialność za obszar windykacji

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w obszarze windykacji

  • Systematyczność, dokładność, staranność, dobra organizacja pracy

  • Dobra znajomość prawnych aspektów dochodzenia roszczeń

  • Znajomość narzędzi i procedur związanych z działaniami windykacyjnymi i egzekucyjnymi

  • Umiejętność asertywnego prowadzenia rozmów, komunikatywność, otwartość

Mile widziane

  • Doświadczenie w zakresie wdrażania narzędzi, systemów, procesów usprawniających działania windykacyjne

  • Znajomość dedykowanych programów do windykacji

  • Praktyczne umiejętności pracy z danymi i chęć dalszego ich pogłębiania

  • Doświadczenie w branży leasingowej, bankowej lub pożyczkowej

  • Wykształcenie w obszarze prawa, administracji i finansów

  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w zespole osób z pasją i doświadczeniem

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w naszym biurze w centrum Warszawy

  • Swoboda i możliwość samorealizacji

  • Tworzenie unikalnego rozwiązania o dużej złożoności

  • Wpływ na rozwój organizacji. Codziennie korzystamy z Officevibe, aby zbierać mikroinformacje na temat różnych aspektów naszej pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dofinansowaniem do prywatnej opieki i zajęć sportowych (LuxMed, MedicoverSport)

  • Program motywacyjny zapewniający możliwość otrzymania akcji spółki

  • Voucher na wynajem produktów z oferty

  • Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało na adres [email protected] Chętnie porozmawiamy i poznamy Cię lepiej!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • voucher na wynajem produktów z oferty

Kogo szukamy?

Kogoś, kto samodzielne będzie prowadził procesy windykacji polubownych na powierzonych sprawach, polegające w szczególności na telefonicznym negocjowaniu warunków i terminów spłaty, ustalaniu przyczyn powstania zadłużenia oraz poszukiwaniu kontaktu z klientami.

Plenti S.A.

Cześć! Jesteśmy startupem, działającym na rynku od ponad 4 lat. Oferujemy dostęp do tysięcy produktów elektronicznych na wyciągnięcie ręki - wygodny wynajem bez wychodzenia z domu i zobowiązań. System, w którym pracujemy składa się z aplikacji mobilnej, aplikacji webowej, narzędzi wewnętrznych oraz całej masy nowoczesnego sprzętu, z którego już dziś korzystają nasi klienci w całej Polsce! Mamy wsparcie krajowych i międzynarodowych inwestorów.

W tym roku planujemy kilkukrotnie zwiększyć skalę naszej działalności. Na co dzień pracujemy z najnowszym sprzętem gamingowym, dronami, kamerami, smartfonami, sprzętem audio, e-mobility i inteligentnym AGD. Ty też lubisz elektronikę? Doskonale!

Jest nas już ponad 40 osób, pracujemy w luźnej atmosferze, bez korporacyjnej gadki i zbędnych procedur. Dbamy o dobrą komunikację, jasne cele i biznesowe podejście. Cenimy sobie feedback i dobre samopoczucie zespołu. Budujemy atmosferę opartą na otwartości i zaufaniu, w której osoby z inicjatywą i pomysłami mogą wpłynąć na kierunek rozwoju Plenti. Wspólnie z pracownikami wybieramy zarówno technologię jak i styl pracy.

Przewiń do profilu firmy