Specjalista ds. Windykacji / Debt Collection Specialist

Multi Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Multi Poland jest częścią Multi Corporation, będącej jednym z liderów na europejskim i tureckim rynku deweloperów oraz zarządców przestrzeni handlowej. Poprzez firmy zależne Multi Corporation zajmuje się budową, inwestowaniem, zarządzaniem aktywami oraz zarządzaniem centrami handlowymi i obiektami biurowymi.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja polityki i procedur w obszarze nieruchomości komercyjnych, należących do portfela, na rzecz klientów zewnętrznych,
  • kontrola kredytowa, negocjacje z najemcami, wysyłanie monitów, zarządzanie bazą najemców, codzienne raportowanie,
  • nadzór nad właściwym wykonaniem umów z najemcami w obszarze należności i zabezpieczeń umów,
  • jakościowa selekcja spraw kierowanych do postępowania sądowego, współpraca z kancelariami prawnymi oraz przygotowywanie dokumentacji,
  • tworzenie raportów na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • prowadzenie okresowych analiz dla klientów, zarządców nieruchomości oraz zarządu,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym samodzielnym stanowisku, najlepiej w branży nieruchomości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Zorientowanie na realizacje celów w wyznaczonym czasie,
  • Inicjatywa, kreatywność,
  • Samodzielność,
  • Dyspozycyjność,
  • Umiejętność prowadzenia wielu projektów jednocześnie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Niniejszym prosimy Kandydatów o dopisanie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Multi Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy