Oferta pracy

Specjalista ds. Windykacji Detalicznej

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie negocjacji z trudnym klientem na etapie przedsądowym

  • samodzielna analiza dokumentacji kredytowej i prawnej klienta detalicznego celem planowania działań windykacyjnych

  • kompleksowa i efektywna realizacja procesu sądowego w postępowaniach cywilnych, upadłościowych i restrukturyzacyjnych, spadkowych

  • sporządzanie pism procesowych, udzielanie odpowiedzi na wezwania sądów

  • obsługa postępowań w elektronicznym postepowaniu upominawczym

  • wszczynanie postępowań egzekucyjnych, monitoring czynności komornika

  • sporządzanie wniosków o ogłoszenie upadłości dłużnika oraz przygotowanie zgłoszeń wierzytelności w postępowaniu upadłościowym

  • aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w odpowiednich systemach/narzędziach

  • monitorowanie prawnych zabezpieczeń wierzytelności, analizowanie ksiąg wieczystych

  • udział w procesie sprzedaży wierzytelności

Nasze wymagania

  • preferowane wyższe wykształcenie (bankowość i finanse, zarządzanie, prawo, rachunkowość)

  • znajomość prawa bankowego, podstaw rachunkowości, przepisów prawa cywilnego, spółek prawa handlowego, prawnych aspektów ustanawiania zabezpieczeń

  • minimum 2 lata doświadczenia pracy w działach restrukturyzacji i windykacji bankowej

  • zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji

  • dokładność, dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • zdolność do pracy pod presją czasu

  • motywacja i zorientowanie na cel

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • znajomość pakietu MS Office głównie MS Excel

  • mile widziane proponowanie własnych pomysłów przekładających się na efektywność pracy swojej i Zespołu oraz znajomość systemu def3000

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju w instytucji z misją ekologiczną o ugruntowanej pozycji na rynku

  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne