Specjalista ds. Windykacji

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.11.2017
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 13.12.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Staples to lider branży produktów i rozwiązań biurowych. Obsługujemy klientów w 30 krajach europejskich. Nasza działalność wykracza daleko poza sprzedaż samych produktów biurowych. Staples Business Advantage® specjalizuje się w obsłudze przedsiębiorstw i opracowuje indywidualne programy zaopatrzenia dla firm zatrudniających co najmniej 20 pracowników. Nasi klienci mogą liczyć na zaangażowaną obsługę, specjalne ceny oraz kompletny asortyment produktów i usług o najniższym koszcie całkowitym. Zawsze jesteśmy blisko – gwarantujemy specjalistyczną pomoc, największy wybór produktów oraz najlepszy stosunek jakości do ceny. Staples Business Advantage każdego dnia daje z siebie wszystko –zgodnie z naszym mottem: MAKE MORE HAPPEN.

Lokalizacja: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  1. Windykacja należności
    • telefoniczny i mailowy kontakt z klientem, blokady klientów
    • monitowanie płatności, negocjacje z klientem
    • kontakt z windykacją zewnętrzną
    • współpraca z innymi działami w sprawie zaległości odbiorców
    • wyjaśnianie niedopłat, nadpłat, drukowanie duplikatów faktur sprzedaży, sporządzanie kompensat wzajemnych należności i zobowiązań, monitorowanie ewentualnych braków dokumentów potwierdzających odbiór towaru w dziale transportu
  2. Sporządzanie na koniec każdego miesiąca raportu dla firmy Biosnode dotyczącego wiekowania naszych należności
  3. Potwierdzanie sald odbiorców i dostawców
  4. Wprowadzanie wszystkich wyciągów bankowych oraz rozliczanie płatności pochodzących z wyciągów
  5. Przygotowanie i wysyłanie płatności z CDN do banku
  6. Sporządzanie zestawienia o nierozliczonych płatnościach (zapłata bez faktury)

Wiedza, umiejętności i doświadczenie:

  •  Wyższe wykształcenie
  • 0,5-1 lat doświadczenia w księgowości
  •  Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Excel i innych aplikacji firmy Microsoft

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na umowę o pracę
  • Możliwość praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu księgowości, finansów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie Multisport
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w międzynarodowym środowisku

Zainteresowany?

Wyślij CV za pomocą przycisku:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się