Oferta pracy

Specjalista ds. Windykacji i Administracji

HTS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Borecka 4B
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

HTS POLSKA sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Borecka 4B

Warszawa

Firma HTS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

OPIS STANOWISKA

  • Systematyczna kontrola przeterminowanych należności,
  • Kontakt z klientami i wyjaśnianie przyczyn opóźnienia w płatności,
  • Negocjowanie warunków i przygotowywanie porozumień dot. spłaty zadłużenia,
  • Monitoring spłaty zadłużenia,
  • Działania z zakresu windykacji polubownej, wysyłanie monitów, przypomnień, wezwań do zapłaty,
  • Współpraca z kancelarią prawną, przygotowywanie dokumentacji i kierowanie spraw na drogę postępowania sądowego,
  • Prowadzenie ewidencji i monitoring spraw komorniczo-sądowych, prowadzenie korespondencji wyjaśniającej,
  • Wspieranie działań księgowych, uzgadnianie sald i wyjaśnianie niezgodności z klientami,
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie warunków finansowych klientów, przygotowywanie umów handlowych dla klientów,
  • Sprawdzanie wiarygodności nowych klientów,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, opieka nad archiwum,
  • Nadzór nad sprawami gospodarczymi oraz nowymi inwestycjami w firmie.

OCZEKIWANIA

  • Doświadczenie w windykacji należności,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność,
  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu Office, w szczególności Excel i Word,
  • Doświadczenie w pracy w programie WF-MAG będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Pracę w godzinach 8-16, od pn do pt
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę
  • Ubezpieczenie grupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy