Oferta pracy

Specjalista ds. Windykacji i Kontroli Należności

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁO firmie

  • Ciepłownicza 8, Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

GRUPA KAPITAŁOWA SPECJAŁ

Ciepłownicza 8

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola spływu należności od kontrahentów firmy,

  • Przygotowywanie analiz dotyczących przeterminowania należności,

  • Wystawianie wezwań do zapłaty,

  • Wystawianie not odsetkowych oraz innych not obciążeniowych,

  • Weryfikacja limitów kredytowych i terminów płatności kontrahentów,

  • Wprowadzanie do systemu nowych odbiorców, dostawców

  • Kontrola i akceptacja zamówień,

  • Analiza finansowa klientów pod kątem wysokości przyznania limitu kupieckiego,

  • Obsługa polisy oraz współpraca z ubezpieczycielem w zakresie ubezpieczenia należności.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale windykacji,

  • Doświadczenie w analizie finansowej,

  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności Excel,

  • Wysokie umiejętności analityczne, systematyczność,

  • Precyzyjna komunikacja.

Mile widziane

  • Znajomość systemu TEMA KOMPUTER.

To oferujemy

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników

  • Przeszkolenie z obsługi systemów komputerowych,

  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,

  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy,

  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i medycznego,

  • Dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności zapewniamy różne formy wsparcia i pomocy,

  • Udział w licznych wycieczkach, imprezach oraz konkursach firmowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa Specjał - lider dystrybucji artykułów spożywczych zatrudni w strukturach działu finansowego na stanowisko Specjalista ds. Windykacji i Kontroli Należności.

Przewiń do profilu firmy