Ta oferta pracy jest nieaktualna od 153 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. windykacji i regresów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Klient pracuj.pl z branży finansowej poszukuje do swojego zespołu kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa
    UKR/00/2018

    Termin zgłoszeń: 20 kwietnia 2018 r.

    Główne zadania:

    • prowadzenie działań windykacyjnych i regresowych szczególnie związanych z rynkiem wschodnim,
    • współpraca z zewnętrznymi podmiotami windykacyjnymi,
    • wystawianie rachunków za prowadzenie postępowania windykacyjnego i regresowego,
    • sporządzanie raportów i materiałów związanych z działalnością komórki organizacyjnej na potrzeby organów nadzoru i innych instytucji.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (ekonomia lub prawo),
    • znajomości zagadnień związanych z handlem zagranicznym ze szczególnym uwzględnieniem rynków wschodnich,
    • umiejętności analitycznych,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • bardzo dobrej znajomość języka rosyjskiego (znajomość języka ukraińskiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem),
    • minimum dwuletnie doświadczenie w ubezpieczeniach należności i lub windykacji będzie zdecydowanym atutem.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
    • karierę w  branży finansowej w instytucji o wysokiej pozycji na rynku,
    • opiekę medyczną i pakiet pozapłacowych rozwiązań benefitowych,
    • pracę w biurze o bardzo atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV) klikając przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.