Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. windykacji i rozliczeń

LSI Software S.A.O firmie

LSI Software S.A.

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie postępowania polubownego (B2B);

  • bezpośrednia telefoniczna windykacja należności;

  • przygotowywanie dokumentacji windykacyjnej;

  • inicjowanie działań prawnych przeciwko dłużnikom;

  • współpraca z działem prawnym i kancelariami komorniczymi;

  • realizacja planów w zakresie kwot odzyskanych;

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie;

  • posiadasz doświadczenie w firmie zajmującej się windykacją B2B lub w kancelarii prawnej o profilu windykacyjnym;

  • znasz procedury windykacyjne na bardzo dobrym poziomie;

  • swobodnie posługujesz się pakietem MS Office;

  • szybko przyswajasz nowe informacje;

  • posiadasz wysoką kulturę osobistą oraz zdolności negocjacyjne w windykacji telefonicznej;

  • jesteś osobą zdeterminowaną i zmotywowaną do osiągania wyników.

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1;

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pokoje projektowe

  • duży parking

  • własna sala kinowa

  • wyjścia zespołowe

  • sekcje sportowe

  • relax room

  • szkolenia wewnętrzne

  • szkolenia zewnętrzne

  • certyfikaty

  • duże projekty polskie i międzynarodowe

  • różnorodność technologii

  • Medicover Sport

  • Lux Med

  • ubezpieczenie Aviva, PZU

  • pyszna kawa i herbata

  • elastyczne godziny pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kim jesteśmy?

Grupa LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego, gastronomiczno-hotelarskiego, oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych, a także systemu dla sieci kin.

Interesujesz się windykacją? Chcesz rozwijać swoje umiejętności i nie boisz się wyzwań?

Jeśli tak, to nasze stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy