Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. windykacji i sprzedaży maszyn poleasingowych

PEAC (POLAND) sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PEAC jest niezależną od sektora bankowego i producentów grupą specjalizującą się w finansowaniu sprzedaży i inwestycji w maszyny oraz świadczeniu związanych z tym usług. Dynamiczna, efektywna i zorientowana na zaspokajanie potrzeb klientów grupa PEAC oferuje innowacyjne i inteligentne rozwiązania w zakresie finansowania, dostępne w bankowości korporacyjnej i leasingu vendorowym.

W obliczu zmian i potrzeby rozwoju dodatkowego kanału sprzedaży, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • monitoring zaległości klientów,
  • szacowanie ryzyka klientów mających zaległości,
  • przygotowanie i weryfikacja zestawień i raportów,
  • przygotowanie dokumentacji dla Działu Prawnego przed wstąpieniem na drogę sądową oraz egzekucyjną lub w przypadku postępowań z zakresu prawa upadłościowego,
  • przygotowanie dokumentacji windykacyjnej m.in. pism przewodnich, wezwań do zapłaty, wypowiedzeń, porozumień płatniczych, umów restrukturyzacyjnych, aneksów, dokumentów dotyczących ustanowienia dodatkowych zabezpieczeń,
  • remarketing maszyn poleasingowych,
  • organizacja wyceny, odbioru, transportu i przechowywania w/w maszyn,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie inkasa należności, zabezpieczenia i odbioru przedmiotów stanowiących własność PEAC, a także ich kontroli i wyceny, itp.,

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisko (wskazane w sektorze usług finansowych),
  • inicjatywa w remarketingu maszyn poleasingowych,
  • umiejętność twórczego myślenia dla potrzeb rozwiązywania bieżących problemów,
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • wyksztalcenie wyższe (wskazane pożądane: wyższe na kierunku ekonomicznym / bankowym lub prawo),
  • obsługa MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • sumienność i umiejętność samodzielnej realizacji zadań,

Co oferujemy:

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie podstawowe powiększone o atrakcyjny roczny system premiowy uzależniony od realizacji założonych celów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,

Ogłoszenie archiwalne