Specjalista ds. Windykacji Klienta Biznesowego

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38D

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie i nadzór nad procesami windykacji wierzytelności w przydzielonym portfelu,

  • przygotowanie decyzji kredytowych wymaganych w procesie windykacji,

  • przygotowywanie treści dokumentacji w ramach prowadzonych procesów windykacyjno - egzekucyjnych,

  • monitoring wyników realizowanych strategii,

  • indywidualny monitoring Klienta, zabezpieczeń,

  • udział w procesie sprzedaży wierzytelności,

  • szacowanie rezerw i odpisu aktualizacyjnego MSR metodą indywidualną,

  • współpraca z organami egzekucyjnymi, sądami, zarządcami, syndykami,

  • współpraca w projektach z zakresu ryzyka kredytowego.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie (min. 5 lata), w obszarze windykacji Klienta Biznesowego w bankowości,

  • praktyczna wiedza z zakresu windykacji podmiotów gospodarczych (postępowania egzekucyjne, prawo restrukturyzacyjne oraz prawo upadłościowe),

  • wykształcenie wyższe – preferowane prawo, finanse,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • dokładność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zdolność do samodzielnego prowadzenia projektów.

To oferujemy

  • atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce,

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Etapy rekrutacji
1

Aplikujesz i przesyłasz swoje CV.

2

Rozmawiasz z rekruterem przez telefon.

3

Spotykasz się z przyszłym przełożonym.

4

Dostajesz informacje zwrotną.

5

Witamy w Alior Banku.

ALIOR BANK

Alior Bank to miejsce dla osób, które chcą kreować nowe standardy w bankowości. Oferujemy szerokie możliwości zatrudnienia dla ekspertów w wielu dziedzinach. Do współpracy zapraszamy najlepszych profesjonalistów z doświadczeniem popartym sukcesami w branży bankowej, jak również osoby, które chcą rozpocząć swoją karierę i rozwijać się wspólnie z Alior Bankiem.

Wyróżniamy się dynamicznym środowiskiem pracy, bezpośrednią komunikacją i swobodną kulturą organizacyjną. W Alior Banku ludzie stanowią najważniejszą wartość, dlatego współpracownicy i atmosfera - co rok, znajdują się wśród najwyżej ocenianych aspektów środowiska pracy w Alior Banku.

Przewiń do profilu firmy