Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Windykacji

  • Koszajec (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. WINDYKACJI
    Miejsce pracy: Koszajec (pow. pruszkowski)

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
    • nadzór nad przestrzeganiem w spółce procedury dochodzenia należności od klientów,

    • współpraca z pionem handlu w zakresie prowadzenia miękkiej windykacji,

    • współpraca z wewnętrznym działem prawnym,

    • współpraca z kancelariami komorniczymi i prawniczymi oraz monitoring prowadzonych przez nich spraw,

    • sporządzanie dokumentacji dotyczącej prowadzonych spraw oraz przygotowywanie dokumentów źródłowych na potrzeby spraw sądowych,

    • udoskonalanie wewnętrznych procesów windykacyjnych,

    • administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą dotyczącą spraw w windykacji,

    • raportowanie w zakresie prowadzonych działań.

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
    • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym profilu,

    • wykształcenia wyższego, preferowane prawnicze lub ekonomiczne,

    • znajomości przepisów prawa cywilnego, kodeksu spółek handlowych oraz ustawy o komornikach sądowych i egzekucji,

    • znajomości zagadnień związanych z zabezpieczaniem należności handlowych,

    • znajomości procesów i technik stosowanych przy prowadzeniu spraw w windykacji,

    • inicjatywy i konsekwencji w działaniu, samodzielności, orientacji na cel, dobrego planowania i organizacji czasu pracy,

    • dobrej znajomości pakietu MS Office (w tym w szczególności aplikacji Excel),

    • prawa jazdy kat. B,

    • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana znajomość języka hiszpańskiego.

    OFERUJEMY:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

    • pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

    • możliwość nabywania doświadczeń oraz  rozwoju osobistego w ramach struktury firmy,

    • pakiet medyczny finansowany przez pracodawcę,

    • kartę sportową współfinansowaną przez pracodawcę,

    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

    • możliwość bezpłatnego dojazdu do pracy z wybranych miejsc Warszawy.

    Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś gotowy/a do zdobywania nowych doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu, zapraszamy do aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.