Oferta pracy

Specjalista ds. windykacji

Boels Polska Sp. z o.o.

  • Biskupińska 16, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Biskupińska 16

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja Klientów w celu ustalenia wysokości kredytu handlowego i odroczonych warunków płatności,

  • Monitorowanie stanu rozrachunków z Klientem,

  • Zakładanie kontrahentów w systemie SAP,

  • Prowadzenie listy dłużników,

  • Wprowadzanie i monitorowanie KRD, wysyłanie wezwań

  • Prace biurowe, wysyłka faktur, przyjmownie poczty,

  • Rozpatrywanie zapytań zarówno klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych,

  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur,

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy.

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w dziale windykacjii,

  • Znajomość podstaw rachunkowości i czytania zapisów księgowych,

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego umożliwiająca sprawną, komunikację-WARUNEK KONIECZNY,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office,

  • Dokładność, odpowiedzialność, terminowość, proaktywność,

  • Znajomość systemu księgowego SAP będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

  • Opiekę medyczną w Lux Med,

  • Dofinansowanie karty Multisport,

  • 2 dodatkowe bonusy pieniężne, każdy w wysokości 600 zł,

  • Zniżka 75% na wynajem maszyn i urządzeń z katalogu firmy,

  • Program „Pracownik Poleca Pracownika”, tj. dodatkowy bonus w wysokości 2120 zł dla pracownika, który poleci nam nowego pracownika,

  • Atmosferę opartą na współpracy-wszyscy mówimy sobie po imieniu.

Jesteśmy holenderską firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Dzięki innowacyjnym urządzeniom i kompetentnemu serwisowi chcemy przewyższać wymagania naszych klientów. W tym celu utrzymujemy wszechstronną i rozbudowaną flotę wypożyczalni i dysponujemy gęstą, międzynarodową siecią ponad 750 oddziałów w 17 krajach europejskich, z czego ponad 30 w Polsce.

Przewiń do profilu firmy