Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Windykacji Należności Trudnych

Intrum Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • realizacja procesu windykacji należności o wysokich saldach na każdym etapie postępowania
  • kontakt z osobami zadłużonymi, komornikami, instytucjami czy potencjalnymi nabywcami nieruchomości
  • analiza spraw pod kątem wyboru najbardziej efektywnej ścieżki postępowania
  • monitorowanie i prowadzenie postępowań polubownych, upadłościowych i egzekucyjnych w tym postępowań egzekucyjnych z nieruchomości
  • współpraca z komornikami i monitorowanie procesu egzekucji (kontakt pisemny i telefoniczny z komornikami oraz organami administracyjnymi prowadzącymi egzekucję)
  • wycena desktopowa nieruchomości oraz oszacowywanie terminu i kwoty odzysku

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w windykacji wysokich sald min. 1 rok
  • umiejętność prowadzenia negocjacji telefonicznych
  • znajomość specyfiki branży dochodzenia należności
  • znajomość aspektów prawnych- dochodzenia wierzytelności na drodze sądowej i egzekucyjnej
  • umiejętność weryfikacji elektronicznych ksiąg wieczystych
  • umiejętność obsługa portali mapowych tj. Geoportal czy portali PODGiK
  • odpowiedzialność i dobrą organizację pracy własnej
  • zdolność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • doświadczenie związane z procesem egzekucji z nieruchomości i/lub szeroko rozumianą branżą nieruchomości,
  • doświadczenie w kontaktach z urzędami, kancelariami komorniczymi, sądami czy syndykami

To oferujemy

  • umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu + system premiowy
  • możliwość całkowitej pracy zdalnej z uwzględnieniem dwutygodniowego szkolenia wdrożeniowego w siedzibie firmy w Białymstoku
  • atrakcyjne benefity: prywatna opieka medyczna, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe
  • praca z możliwością ustalenia elastycznego grafiku
  • zróżnicowany zakres obowiązków, który pozwoli na rozwój kompetencji zawodowych
  • dobra atmosfera w pracy
  • różnorodność zadań

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Przyjemna rozmowa telefoniczna z pracownikiem HR :)

2

Spotkanie z managerem zespołu

3

Przekazujemy Ci informację zwrotną

4

Wspólnie ustalamy satysfakcjonujące warunki współpracy!

Specjalista ds. Windykacji Należności Trudnych, Wrocław