Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Windykacji Należności

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Reform Capital Sp. z o.o.

    Spółka Reform Capital została założona w 2003 roku w Pradze. Od początku jej działalność była zorientowana na wyspecjalizowane inwestycje w regionie Europy Środkowej. Obecnie jest to międzynarodowa, nowoczesna firma zarządzająca inwestycjami, mająca ugruntowaną pozycję na rynku. Spółka posiada swoje filie w Pradze, Bratysławie i Wrocławiu.

    Aktualnie prowadzimy projekt rekrutacyjny na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. WINDYKACJI NALEŻNOŚCI
    Miejsce pracy: Wrocław, pl. Powstańców Śląskich 16-18

    Korzyści ze współpracy z nami:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • konkurencyjne, stałe wynagrodzenie oraz indywidualne premie uzależnione od efektów pracy,
    • praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 lub 11.00-19.00 (możliwość wpływu
      na grafik),
    • dofinansowanie do pakietu sportowego,
    • prywatna opieka medyczna dla pracowników oraz członków rodziny,
    • okolicznościowe bony podarunkowe i upominki,
    • obsługa własnego pakietu spraw,
    • praca w profesjonalnym, małym i zgranym zespole,
    • biuro w atrakcyjnej lokalizacji,
    • zdobycie cennego doświadczenia,
    • szkolenia.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w telefonicznej windykacji należności,
    • łatwość nawiązywania kontaktów telefonicznych, nienaganna dykcja i swoboda wypowiedzi,
    • motywacja do pracy i odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,
    • znajomość pakietu MS Office i umiejętność obsługi komputera,
    • minimum średnie wykształcenie.

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie negocjacji windykacyjnych i motywowanie do spłaty zadłużenia,
    • monitoring prowadzonych spraw oraz zawartych ugód,
    • pozyskiwanie danych o sytuacji finansowej dłużników, ich analiza i weryfikacja,
    • analiza dokumentacji,
    • dokumentowanie w systemie informatycznym wykonywanych zadań, planowanie i realizacja działań windykacyjnych.

    APLIKACJE PROSIMY PRZESYŁAĆ ZA POŚREDNICTWEM PRACUJ.PL - KLIKAJĄC W PRZYCISK: APLIKUJ TERAZ.

    INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI OSOBAMI.

    INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W PROCESIE REKRUTACYJNYM ZNAJDUJĄ SIĘ PONIŻEJ; PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIMI.
    Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych od momentu otrzymania Państwa dokumentów rekrutacyjnych będzie Reform Capital Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy pl. Powstańców Śląskich 16-18, dalej: Spółka, która powołała Inspektora Ochrony Danych Osobowych dostępnego pod adresem e-mail: [email protected]

    Państwa dane osobowe w zakresie wskazanym w przesłanych dokumentach będą przetwarzane
    w celach rekrutacyjnych Spółki zgodnie z wyrażonymi zgodami. Podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. a i c RODO tj. zgoda oraz wypełnienie obowiązku prawnego wynikającego z art. 221 Kodeksu pracy.

    W dowolnym momencie przysługuje Państwu prawo do cofnięcia wyrażonych zgód za pośrednictwem poczty - na adres zgodny z siedzibą administratora lub za pośrednictwem poczty elektronicznej
    - na adres e-mail: [email protected], co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano do czasu ich cofnięcia.

    Ponadto przysługują Państwu następujące prawa:
    • dostępu do Państwa danych osobowych,
    • sprostowania danych osobowych,
    • usunięcia wszystkich lub niektórych danych osobowych,
    • ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    • wniesienia sprzeciwu w przedmiocie przetwarzania Państwa danych osobowych,
    • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Państwa dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji na wskazane stanowisko, a jeżeli wyrażą Państwo zgodę na przetwarzanie danych również do celów przyszłych rekrutacji – przez okres 12 miesięcy od dnia przesłania aplikacji.

    W celu umożliwienia przetwarzania Państwa danych osobowych na potrzeby rekrutacji, prosimy
    o dopisanie w CV następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Reform Capital Sp. z o.o. z siedzibą: pl. Powstańców Śląskich 16-18, 53-314 Wrocław moich danych osobowych podanych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych dla celów prowadzonego procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Specjalista ds. windykacji należności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

    Jeżeli chcą Państwo, aby Państwa aplikacja była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach organizowanych przez Spółkę na równoważne stanowisko, prosimy o dodanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Reform Capital Sp. z o.o. z siedzibą: pl. Powstańców Śląskich 16-18, 53-314 Wrocław moich danych osobowych podanych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych dla celów prowadzonego procesu rekrutacyjnego na stanowisko: Specjalista
    ds. windykacji należności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Powyższa zgoda obejmuje również przetwarzanie moich danych osobowych do celów przyszłych rekrutacji.