Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Windykacji opłat

UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNYO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

UBEZPIECZENIOWY FUNDUSZ GWARANCYJNY

Płocka 9/11

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kontrola spełnienia obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych i rolników
  • prowadzenie postępowań windykacyjnych na etapie dobrowolnym i egzekucyjnym
  • monitorowanie należności,
  • wypracowywanie i podejmowanie decyzji w zakresie windykacji opłat,
  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (zakładami ubezpieczeń, organami kontrolnymi, kancelariami prawnymi, organami egzekucyjnymi) oraz innymi jednostkami organizacyjnymi wewnątrz UFG,
  • obsługa korespondencji, kontakt z interesantami,
  • ewidencja zdarzeń i aktualizacja danych w wewnętrznych systemach informatycznych,
  • poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności biznesowej,
  • realizacja założonych celów finansowych,
  • bieżąca analiza oraz raportowanie osiąganych wyników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub studenci zaoczni (preferowane kierunki: prawo, ekonomia),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka obcego mile widziana
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • skrupulatność i odpowiedzialność,
  • zorientowanie na realizację celów

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o współpracę (B2B),
  • pracę w centrum Warszawy, przy stacji metra Płocka,
  • możliwość świadczenia pracy zdalnie
  • zróżnicowany zakres zadań, pozwalający na rozwój kompetencji

O nas

Ubezpieczeniowy Funduszu Gwarancyjny działa na rynku od ponad od 30 lat, od początku w branży ubezpieczeniowej, od kilku lat w turystyce, a wkrótce w branży nieruchomości.

Gwarantuje wsparcie finansowe klientom w branżach, dla których realizuje zlecone mu ustawowo zadania. Zajmuje się wypłatą odszkodowań i świadczeń poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych,

spowodowanych przez nieubezpieczonych posiadaczy pojazdów oraz nieubezpieczonych rolników. Wypłaca także odszkodowania osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych, gdy sprawca szkody nie został ustalony.

Fundusz korzystając z najnowszych technologii, ogranicza zjawisko braku obowiązkowego ubezpieczenia OC w trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego

Kontroluje spełnienie obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej i nakłada opłaty na nieubezpieczonych, którzy tego obowiązku nie spełnili.

Zarządzany przez nas Turystyczny Fundusz Gwarancyjny daje podróżnym pewność, że otrzymają wsparcie związane z imprezą turystyczną w razie kłopotów jej organizatora, nawet wtedy, gdy roszczenia klientów przekraczają posiadane przez niego gwarancje.

Specjalista ds. Windykacji opłat, Płocka 9/11, Wola, Warszawa