Arvato Polska

Specjalista ds. Windykacji Polubownej (Call Center)

Arvato PolskaO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    4 Marzec 2020
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Poznań

OFERTA
PRACY
Poznań

Specjalista ds. Windykacji Polubownej
(Call Center)

  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Możliwości rozwoju
  • Konkursy
  • Upominki urodzinowe
  • 55 minut przerwy
  • Owocowe
    dni
opis

Wymagania:

  • komunikatywność oraz chęć rozwoju umiejętności negocjacyjnych
  • mile widziane doświadczenie w Contact Center i obszarze windykacji
  • opanowanie i asertywność
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office

Zadania:

Jako Specjalista ds. Windykacji Polubownej będziesz odpowiedzialny za telefoniczny kontakt z dłużnikami w celu ustalenia warunków spłaty zadłużenia oraz nadzór nad terminowością spłaty.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie: podstawa + premia (uzależniona  od wyników pracy)
  • profesjonalne szkolenia wdrażające
  • pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 7:00 – 20:00 oraz jedna sobota w miesiącu
  • stopniowanie stanowisk (zależne od doświadczenia)
  • benefity (m.in. kartę sportową lub prywatną opiekę medyczną)

Wymagania:

budynek Skalar, ul. Górecka 1

Ogłoszenie archiwalne