Oferta pracy

Specjalista ds. Windykacji Prawnej Małych Firm

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza sytuacji finansowej i formalno-prawnej Klientów w windykacji

  • opracowanie strategii odzyskania zadłużenia

  • przygotowywanie wniosków w sprawie decyzji windykacyjnych oraz udział w podejmowaniu decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji indywidualnych

  • przygotowywanie treści dokumentacji w ramach prowadzonych czynności windykacyjnych w szczególności na etapie egzekucji komorniczej

  • monitoring wyników realizowanych strategii

  • indywidualny monitoring Klienta, zabezpieczeń oraz rezerw

  • współpraca z organami egzekucyjnymi, sądowymi oraz z zewnętrznym podmiotami windykacyjnymi

  • monitoring postępowań egzekucyjnych

  • przygotowywanie treści dokumentacji w ramach prowadzonych procesów windykacyjno- egzekucyjnych

  • realizowanie czynności windykacyjnych w związku z ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej/układowej Klienta

  • realizowanie czynności windykacyjnych związanych z postępowaniem spadkowym

  • udział w procesie umarzania, odpisywania i sprzedaży wierzytelności

  • współpraca w projektach z zakresu ryzyka kredytowego

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze windykacji Klienta Biznesowego (dotyczy wszelkich form działalności gospodarczej prowadzonych w Polsce)

  • doświadczenie we współpracy z komornikami

  • myślenie analitycznie

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów

  • znajomość przepisów z nowego prawa restrukturyzacyjnego (mile widziane)

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się banku w Polsce

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • możliwość awansu według określonej ścieżki kariery

  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop