Oferta pracy
ZPT-3221

Specjalista ds. Windykacji Prawnej

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zarządzenie indywidualnym portfelem wierzytelności zabezpieczonym hipoteką,

  • prowadzenie postępowań sądowych i egzekucyjnych,

  • wprowadzanie danych / zdarzeń windykacyjnych do systemów bankowych wspierających proces dochodzenie roszczeń,

  • dbanie o poprawność przebiegu całego procesu dochodzenia roszczeń w ramach obsługiwanego portfela,

  • prowadzenie ewidencji i raportowanie przebiegu procesu obsługiwanych spraw

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe: prawo (preferowane), finanse, bankowość,

  • praktyczna znajomość procesu windykacji oraz zagadnień prawnych z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej,

  • doskonała organizacja swojej pracy oraz nieprzeciętne zdolności analityczne,

  • swobodne poruszanie się w środowisku MS Excel,

  • lubisz ludzi i cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • pracę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce;

  • bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje