Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Windykacji Prawnej

Hoist Polska Sp. z o.o.O firmie

Hoist Polska Sp. z o.o.

Generała Józefa Bema 2

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialny za merytoryczną obsługę spraw m.in. na etapie postępowania sądowego;

  • Odpowiedzialny za śledzenie zmian w systemie prawnym i ich odzwierciedlanie

  • w pismach procesowych;

  • Przygotowywał odpowiedzi na sprzeciwy, zażalenia, apelacje, zgłoszenia wierzytelności oraz inne merytoryczne pisma;

  • Monitorował terminowość i skuteczność podejmowanych działań;

  • Analizował sprawy pod kątem wyboru optymalnej ścieżki postępowania sądowego;

  • Procesował korespondencję otrzymanej w toku postępowania sądowego;

Nasze wymagania

  • Odpowiedzialności za prowadzone postępowania oraz konsekwencji w dążeniu do realizacji celów;

  • Aktywnego uczestniczenia w podnoszeniu efektywności i jakości prowadzonych postępowań;

  • Inicjatywy w optymalizacji procesów;

  • Umiejętności budowania relacji i atmosfery współpracy w zespole;

  • Jesteś specjalistą w zakresie następujących postępowań: cywilnego, upadłościowego lub karnego;

  • Masz doświadczenie w obsłudze umów zabezpieczonych na pojazdach;

  • Jesteś prawnikiem z minimum 2 - letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku lub posiadasz 3 – letnie doświadczenie w przypadku braku wykształcenia prawniczego;

  • Microsoft Office nie ma przed Tobą tajemnic;

  • Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie;

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w fajnym, zgranym i otwartym na współpracę zespole;

  • Szkolenie wdrożeniowe oraz pakiet działań rozwijających twoje kompetencje;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wzbogacone systemem premiowym;

  • Pakiet świadczeń socjalnych: prywatną opiekę medyczną, programy sportowe, dofinansowanie dojazdów do pracy, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

Hoist Polska sp. z o.o. jest częścią grupy Hoist, wiodącego partnera restrukturyzacji zadłużenia dla banków i instytucji finansowych w całej Europie. Firma działa obecnie w 11 krajach Europy zachodniej i środkowej, zatrudniając ponad 1500 pracowników. W związku z rozwojem spółki w Polsce poszukujemy osób na stanowisko: Specjalista ds. Windykacji Prawnej.

Przewiń do profilu firmy