Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Windykacji

OCEANIC S.A.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie właściwej jakości rozrachunków z klientami, z uwzględnieniem bieżącego przygotowania i uzgadniania wzajemnych rozrachunków oraz potwierdzeń sald wymaganych przez Ustawę o Rachunkowości

  • kompletowanie i nadzór nad prawidłowością dokumentacji współpracy handlowej z klientami

  • wprowadzanie wyciągów bankowych do systemu finansowo-księgowego

  • dostarczanie regularnej informacji o wiekowaniu należności oraz jakości portfela należności oraz prognozy spływu wierzytelności

  • realizacja procedur windykacji, w tym przygotowywanie wezwań do zapłaty, współpraca z działem prawnym na etapie windykacji sądowej

  • weryfikacja sytuacji finansowej klientów na podstawie ogólnodostępnych danych oraz raportów oceny ryzyka kredytowego dostarczanych przez zewnętrzną firmę

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat), preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, rachunkowość

  • doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • nastawienie na realizację celów, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, analityczne oraz interpersonalne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

OCEANIC S.A.

Firma OCEANIC S.A. od ponad 35 lat jest obecna na rynku ze swoją unikalną na skalę światową filozofią tworzenia produktów dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii. Zatrudniamy blisko 350 osób, a jako jeden z liderów polskiego rynku kosmetycznego jesteśmy obecni ze swoimi produktami zarówno na rynku nowoczesnym, tradycyjnym jak i farmaceutycznym. Nasze produkty można znaleźć na półkach w ponad 40 krajach świata na 5 kontynentach. Nie stoimy w miejscu – cały czas odpowiadamy na zmieniające się potrzeby naszych klientów, a jednocześnie niezmiennie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo naszych produktów.

Przewiń do profilu firmy