Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

SGB CDR Investment Sp. z o.o.O firmie

  • Migdałowa 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SGB CDR Investment Sp. z o.o.

Migdałowa 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne prowadzenie negocjacji dotyczących warunków spłaty zobowiązań finansowych

  • wyjaśnianie z klientami przyczyny zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie do ich spłaty

  • prowadzenie działań monitorujących, windykacyjnych oraz ustalanie harmonogramów spłat

  • podejmowanie działań mających na celu zapobieganie wystąpieniu zaległości

  • pozyskiwanie oraz aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemach

  • dbanie o wysoki standard obsługi

  • zapewnienie ciągłości procesu odzyskiwania należności

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia w obszarze windykacji i/ lub obsłudze klienta

  • bardzo dobrze rozwiniętych zdolności negocjacyjnych

  • znajomości pakietu MS Office

  • komunikatywności i asertywności

  • nienagannej dykcji

To oferujemy

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • pracę w profesjonalnym i kreatywnym zespole

  • możliwość awansu w ramach rozwoju Spółki

  • środowisko wspierające rozwój i nastawienie na osiągnięcie sukcesów

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach systemu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Podstawą działania SGB CDR Investment jest jakość świadczonych usług, zapewniająca Klientowi zachowanie dobrych relacji z kontrahentami. Usługi są każdorazowo dopasowywane do charakteru działalności biznesowej Klientów i prowadzone są ze szczególna dbałością o dobry wizerunek Klienta z poszanowaniem obowiązującego prawa oraz zasad etyki biznesowej. Spółka SGB CDR Investment uzyskała od Komisji Nadzoru Finansowego licencję na zarządzanie funduszami sekurytyzacyjnymi.,

Przewiń do profilu firmy