Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. windykacji telefonicznej

Giełda Praw Majątkowych "Vindexus" S.A.

Serocka 3

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa połączeń telefonicznych wychodzących i przychodzących,

  • telefoniczne nawiązywanie kontaktu z dłużnikami,

  • udzielanie informacji na temat możliwości spłaty zadłużenia,

  • prowadzenie negocjacji telefonicznych w sprawie spłaty zadłużenia,

  • motywowanie dłużników do spłaty i monitorowanie realizacji harmonogramu spłat.

Nasze wymagania

  • minimum średnie wykształcenie,

  • komunikatywność i wysokiej kultury osobistej,

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,

  • samodzielność i systematyczność,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w Spółce notowanej na GPW w Warszawie,

  • zatrudnienie na czas nieokreślony, po okresie próbnym,

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • nagrody jubileuszowe powiązane ze stażem pracy,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość dalszego rozwoju.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

GPM „Vindexus” S.A. jest jedną z pierwszych firm windykacyjnych na rynku polskim. Nasze początki sięgają 1995 roku. W 2009 roku zadebiutowaliśmy na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dziś jest jedną z wiodących firm prowadzących działalność w sektorze zarządzania wierzytelnościami. Naszymi partnerami są największe banki i firmy telekomunikacyjne, a przedmiotem działalności – zakupy portfeli wierzytelności oraz dochodzenie ich zapłaty na własny rachunek, obsługa funduszy sekurytyzacyjnych oraz windykacja na zlecenie. To, co nas wyróżnia i na czym nam szczególnie zależy, to dialog. Dlatego też windykację polubowną uważamy za najważniejsze rozwiązanie. Wychodzimy z założenia, że warto rozmawiać – zawsze i wszędzie.

Przewiń do profilu firmy