Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Windykacji Terenowej

EOS Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności windykacyjnych względem osób zadłużonych, w tym portfeli zabezpieczonych hipotecznie na wyznaczonym terenie
  • Zawieranie porozumień ratalnych z osobami zadłużonymi
  • Pobieranie środków na KP

Nasze wymagania

  • Silna motywacja do osiągania i realizacji założeń biznesowych
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość windykacji produktów zabezpieczonych hipotecznie

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Zbieranie i selekcja CV

2

Spotkanie rekrutacyjne online

3

Złożenie oferty pracy wybranemu kandydatowi

EOS Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie zakupu i zarządzania wierzytelnościami. Wykorzystując nowoczesne rozwiązania technologiczne, dostarczamy usługi finansowe dopasowane zarówno do potrzeb naszych partnerów biznesowych, jak i osób zadłużonych. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 1998 roku. Należymy do międzynarodowej Grupy OTTO. Jako członek Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, działamy zgodnie z zasadami Dobrych Praktyk.

Zatrudniamy prawie 500 osób w trzech lokalizacjach: Warszawie, Lublinie i Białej Podlaskiej.

Podstawą naszej firmy są ludzie – zaangażowani profesjonaliści, którzy pomagają rozwiązywać problemy finansowe. Stawiamy na wiedzę i kompetencje, ale przede wszystkim na osobowość, kreatywność i innowacyjność. Każdego pracownika traktujemy jak talent, ponieważ to dzięki nim bez trudu realizujemy nasze cele i nieustannie się rozwijamy.

Specjalista ds. Windykacji Terenowej, Wrocław