Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Windykacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

      top
      Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!
      Miejsce pracy: Warszawa
      Biuro Główne,
      Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa

      Szukamy Ciebie, jesli:

      • chcesz rozwijać się w obszarze finansów
      • jesteś na początku swojej drogi zawodowej lub posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • umiesz myśleć analitycznie, a matematyka nigdy nie była dla Ciebie problemem
      • masz wrodzony optymizm i radość życia
      • umiesz zarządzać swoim czasem
      • jesteś osobą rzetelną i dokładną

      Twoje zadania:

      • przygotowywanie wniosków o przelew dla Klientów
      • współpraca z działem księgowości (zlecanie przeksięgowań wpłat między kontami)
      • weryfikacja wpłat od Klientów otrzymanych od działu sprzedaży (w tym przekazanych do windykacji zewnętrznej lub kancelarii prawnej)
      • ustawianie kroków windykacyjnych oraz drukowanie monitów
      • obsługa korespondencji
      • mailowy i telefoniczny kontakt z Klientami

      Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w rozwijającej się w firmie w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
      • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
      • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe OK System) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.
      • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
      • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover
      Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV.