Oferta pracy

Specjalista ds. Windykacji

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rejestracja dokumentacji ubezpieczeniowej w systemach informatycznych

  • Kontakt mailowy oraz telefoniczny z Klientem

  • Przygotowywanie pisemnych odpowiedzi na reklamacje, skargi, zapytania Klientów i instytucji (m.in. KNF, PBUK, UFG, Rzecznik Finansowy, Sąd, Policja, Prokuratura, komornicy)

  • Współpraca z firmami windykacyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w obszarze dochodzenia wierzytelności

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, szczególnie MS Excel)

  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dokładność, sumienność, rzetelność, komunikatywność, samodzielność w działaniu

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z umową ubezpieczenia oraz kodeksem cywilnym

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość awansu zawodowego – stawiamy na rozwój naszych pracowników

  • Premia uzależnioną od wypracowanych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych specjalistów

  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy

  • Przyjazna atmosfera

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Chcesz pracować na miarę swoich aspiracji? Dołącz do ambitnych!

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy