Oferta pracy

Specjalista ds. windykacji

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z odbiorcami

  • analiza i uzgadnianie wpłat na kontach rozrachunków

  • sporządzanie raportów należności

  • kontrola spływu należności i wykorzystania udzielonych odbiorcom limitów kredytu kupieckiego

  • zarządzanie limitami kredytowymi

  • wysyłanie wezwań do zapłaty, not odsetkowych

  • współpraca z radcą prawnym w zakresie udzielania informacji procesowej dłużnika

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne: finanse, rachunkowość

  • wiedza z zakresu postępowań windykacyjnych

  • doświadczenie w przyznawaniu limitów kredytu kupieckiego

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętności analityczne

  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word

  • znajomość systemu SAP

  • gotowość do pracy pod presją czasu

  • zaangażowanie, komunikatywność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity: multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe