Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Windykacji

GTC S.A.O firmie

GTC S.A.

Komitetu Obrony Robotników 45a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza struktury należności,

  • monitorowanie procesu płatności; kontrola i windykacja należności,

  • prowadzenie korespondencji z kontrahentami (w języku polskim i angielskim),

  • sporządzanie wezwań do zapłaty,

  • przygotowywanie porozumień kompensacyjnych,

  • cykliczne raportowanie stanu należności zgodnie z wewnętrznymi procedurami.

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytu wewnętrznego i zewnętrznego,

  • współpraca z zewnętrzną kancelarią prawną w zakresie przygotowywania porozumień spłaty, pism procesowych, dokumentów kierowanych na drogę postępowania sądowego i egzekucyjnego oraz monitorowanie postępowań sądowych i egzekucyjnych,

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze windykacji należności,

  • praktyczna znajomość podstaw księgowości,

  • dobra znajomość pakietu Office,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • komunikatywność oraz zdolności negocjacyjne,

  • skrupulatność, sumienność oraz konsekwencja w działaniu,

  • preferowane wykształcenie wyższe (finanse/księgowość lub prawo),

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży nieruchomości oraz znajomość SAP B1.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie w międzynarodowym środowisku

  • pakiet benefitów: opiekę medyczną, kartę sportową, owoce w firmie