Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. windykacji

Centrum Finansowe S.A.O firmie

  • Grzybowska 87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Finansowe S.A.

Grzybowska 87

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie aktywnych negocjacji telefonicznych

  • wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie braku płatności

  • skuteczne motywowanie do dokonania spłaty

  • ustalanie warunków oraz monitorowanie terminowych wpłat zaległych należności

  • analiza sytuacji finansowej klienta oraz proponowanie ugód

  • wysyłanie/sporządzanie wezwań/ugód/promes/porozumień

Nasze wymagania

  • zaangażowanie

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów oraz podejmowanie nowych wyzwań

  • chęci rozwoju w obszarze windykacji telefonicznej

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • samodzielność, aktywność i odpowiedzialność w podejściu do powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wymiar etatu dopasowany do Twoich potrzeb - możliwość zatrudnienia na ½, ¾ lub cały etat

  • dostęp do dodatkowych benefitów już w trakcie okresu próbnego: Karta Multisport / Prywatna Opieka Medyczna

  • przyjazną atmosferę

  • miejsce zapewniające rozwój oraz odkrywanie swoich możliwości