Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Windykacji

ECC Real Estate Sp. z o. oO firmie

ECC Real Estate Sp. z o. o

Domaniewska 39B

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie rozmów dotyczących spłat zadłużenia Najemców.
  • Przygotowywanie porozumień i aneksów do umów dotyczących spłat zadłużenia.
  • Przygotowywanie porozumień i aneksów do umów dotyczących restrukturyzacji zadłużenia.
  • Prowadzenie korespondencji z Najemcami.
  • Gromadzenie informacji dotyczących sytuacji finansowej Najemców.
  • Gromadzenie i analiza wielkości obrotów osiąganych przez Najemców.
  • Przygotowanie raportów dotyczących wielkości zadłużenia.
  • Współpraca z działami: finansowym oraz najmu w zakresie spłat zadłużenia.
  • Monitorowanie terminów ważności gwarancji bankowych oraz powiadamianie Najemców o terminie przedłożenia gwarancji zgodnie z umowami najmu.
  • Wyliczanie kwot gwarancji bankowych zgodnie z zapisami umów najmu.
  • Przygotowywanie pism do Banków dotyczących żądania zapłaty z gwarancji bankowych.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu finansów, prawa, biznesu.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja czasu pracy.
  • Doświadczenie w pracy z dłużnikami.
  • Wiedza z zakresu procesów windykacyjnych.
  • Umiejętność negocjacji.
  • Konsekwentne dążenie do realizacji wyznaczonych celów.
  • Znajomość środowiska Windows.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (1/2 etatu).
  • Pracę w dynamicznym zespole.
  • Możliwość wykorzystania zdolności i rozwoju zawodowego.
  • Dużą dozę samodzielności.
  • Pakiet medyczny.
  • Bilet okresowy ZTM.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

ECC Real Estate Sp. z o. o., działająca w branży projektów dewelopersko-inwestycyjnych poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: SPECJALISTA DS. WINDYKACJI (1/2 etatu).

Specjalista ds. Windykacji, Domaniewska 39B, Mokotów, Warszawa