Specjalista ds. windykacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-07-24
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 2017-08-23)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Czy masz siłę i chęć do pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie?
Czy chcesz mieć realny wpływ na kształt Windykacji w całej naszej Spółce?

Dołącz zatem do Kreditech Polska jako Specjalista ds. Windykacji w Kreditech!
Będziesz pracował bezpośrednio w naszym zespole windykacyjnym.
W Kreditech stosujemy technologie big data oraz złożone samouczące się algorytmy.
W naszej grupie pracuje ponad 300 oddanych pracowników z ponad 40 krajów.

Specjalista ds. windykacji / Associate Collections (m/f)
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Wsparcie procesu monitoringu płatności
  • Zapewnienie wsparcia dla jak najefektywniejszej windykacji
  • Prowadzenie negocjacji z klientami naszej spółki
  • Ustalanie harmonogramu spłaty zobowiązań kredytowych
  • Windykowanie należności na rzecz Kreditech Polska

Twój Profil:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie windykacyjne
  • Chcesz nauczyć się procesów windykacyjnych w środowisku FinTech
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafiącą podejmować decyzje
  • Komunikatywnie władasz językiem angielskim lub wykazujesz chęć uczenia się języka angielskiego
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze programów MS Office (w szczególności Excel)

Twoja Osobowość:

Cechuje Ciebie łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Twoja praca potrafi być dla Ciebie pasjonująca, lubisz przebywać z ludźmi.

Życie w Kreditech

Dbamy o naszych pracowników – staramy się sprawić, by Twoje codzienne obowiązki były ekscytujące i motywowały do ciągłego rozwoju. Jesteśmy miejscem innowacji, firmę cechuje szybkość działania, szybki rozwój i praca na najwyższych obrotach. Sami piszemy zasady, tworzymy historię, zatrudniając najlepszych. Jeśli chcesz być częścią Kreditech zaaplikuj już dziś.

Stanowisko pracy zlokalizowane jest w warszawskim biurze Kreditech Polska.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • System Premiowania
  • Pakiet Multisport
  • Szkolenia
  • Prywatna opieka medyczna

Akceptujemy aplikacje wysyłane wyłącznie na naszą platformę, poprzez „Aplikuj Teraz”.
Zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie poprosimy Ciebie o odpowiedź na kilka pytań oraz załączenie CV. Czekamy na Ciebie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kreditech Polska sp z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kreditech Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się