Specjalista ds. windykacji

Kreditech Polska Sp. z.o.o.O firmie

Kreditech Polska Sp. z.o.o.

Prosta 51

Warszawa

Czy chcesz pracować w dynamicznym środowisku?

Dołącz zatem do Kreditech Polska jako Specjalista ds. Windykacji w Kreditech! Będziesz pracował bezpośrednio w naszym zespole windykacyjnym. W Kreditech stosujemy technologie big data oraz złożone samouczące się algorytmy. W naszej grupie pracuje ponad 300 pracowników z ponad 7 krajów.

/Associate Collections (m/f)

Miejsce pracy Warszawa (blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego)

Twoje zadania:

  • Wsparcie procesu monitoringu płatności,
  • Zapewnienie wsparcia dla jak najefektywniejszej windykacji,
  • Prowadzenie negocjacji z klientami naszej spółki,
  • Ustalanie harmonogramu spłaty zobowiązań kredytowych,
  • Windykowanie należności na rzecz Kreditech Polska.

Twój profil:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie windykacyjne,
  • Chcesz nauczyć się procesów windykacyjnych w środowisku FinTech,
  • Jesteś osobą zorganizowaną, potrafiącą podejmować decyzje,
  • Komunikatywnie władasz językiem angielskim lub wykazujesz chęć uczenia się języka angielskiego,
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze programów MS Office (w szczególności Excel).

Twoja osobowość:

Cechuje Ciebie łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Twoja praca potrafi być dla Ciebie pasjonująca, lubisz przebywać z ludźmi.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowania
  • Pakiet Multisport
  • Atrakcyjna oferta szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Dogodna lokalizacja biura w centrum Warszawy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Codziennie świeże owoce

Akceptujemy aplikacje wysyłane wyłącznie na naszą platformę, poprzez „Aplikuj Teraz”. Zostaniesz przeniesiony na stronę gdzie poprosimy Ciebie o odpowiedź na kilka pytań oraz załączenie CV. Czekamy na Ciebie.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym przez Kreditech Polska Sp. z o.o. (dalej „Kreditech”) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu lub inne stanowiska wskazane przez Kreditech w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych. W każdym czasie może Pani/Pan wycofać swoją zgodę, kontaktując się z Kreditech pod adresem e-mail [email protected] zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kreditech Polska Sp. z o.o. (dalej „Kreditech”) z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 51, 00-838 Warszawa, dane kontaktowe - numer telefonu: 22 307 05 25, adres e-mail: [email protected]

Kreditech przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w przesłanej przez Panią/Pana aplikacji lub inne stanowiska wskazane przez
Kreditech w ramach przyszłych procesów rekrutacyjnych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO[1]) oraz w wewnętrznych celach administracyjnych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO1),

Poza celami przetwarzania wskazanymi powyżej (cele pierwszorzędne), Kreditech może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w innych prawnie dopuszczalnych celach (cel drugorzędny). W ramach takiego przetwarzania Kreditech przewiduje przetwarzanie danych osobowych także w następujących celach drugorzędnych: (a) podjęcie na Pani/Pana żądanie działań zmierzających do zawarcia z Kreditech umowy o pracę lub innej umowy cywilnoprawnej dotyczącej współpracy z Kreditech, w tym podjęcia czynności przygotowawczych poprzedzających zawarcie takiej umowy (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. b) RODO1), (b) przeprowadzenie postępowań wyjaśniających o charakterze wewnętrznym oraz innych postępowań, które ewentualnie mogłyby być prowadzone przez organy lub podmioty publiczne (c) doradztwo biznesowe lub prawne, które może być świadczone na rzecz Kreditech (d) przeniesienia Pani/Pana danych osobowych do archiwalnej bazy danych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO1).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 12 miesięcy od chwili ich uzyskania przez Kreditech.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez Kreditech przysługuje Panu/Pani: prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym, prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, prawo do przenoszenia danych.

Organem nadzorczym wobec Kreditech w zakresie danych osobowych jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania danych wymaganych przez Kreditech może być odpowiednio brak możliwości udziału przez Panią/Pana w procesie rekrutacyjnym lub brak możliwości uwzględnienia Pani/Pana kandydatury na dane stanowisko.

[1] Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Życie w Kreditech
Dbamy o naszych pracowników – staramy się sprawić, by Twoje codzienne obowiązki były ekscytujące i motywowały do ciągłego rozwoju. Jesteśmy miejscem innowacji, firmę cechuje szybkość działania, szybki rozwój i praca na najwyższych obrotach. Sami piszemy zasady, tworzymy historię, zatrudniając najlepszych. Jeśli chcesz być częścią Kreditech zaaplikuj już dziś.
Miejsce pracy zlokalizowane jest w warszawskim biurze Kreditech Polska, które znajduje się przy ul. Prostej 51.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy